نام کالا قیمت تعداد حذف
ماژول تله سوییچ 1 کانال پالسی دستگاهیست که می توان توسط آن از طریق خط تلفن وسایل برقی مختلف را با یک فرمان پالسی بصورت لحظه ای روشن و خاموش نمود. و یا می توان از این ماژول برای باز کردن درب های دارای قفل برقی یا آیفون استفاده نمود
قيمت 600000ريال

تله سوییچ 1 کانال پالسی
تله سوییچ 1 کانال پالسی
این ماژول کاملا مونتاژ شده و آماده برای استفاده می باشد. فقط کافیست که با 2 رشته سیم خط تلفن را ماژول متصل کنید و با یک تغذیه 12 ولت آنرا بکار بیندازید.در خروجی این ماژول یک رله قرار دارد که کار نهایی روشن یا خاموش کردن وسایل برقی متصل به آنرا از راه دور یا نزدیک انجام می دهد. همچنین رله خروجی می تواند قفل های برقی درب را باز کند.عملکرد ماژول :

فرض کنید یک خط تلفن به شماره 22222222 به ماژول متصل شده باشد. حال با موبایل یا تلفن با این شماره تماس بگیرید ، دستگاه با برنامه ریزی قبلی شما بعد از 3 زنگ با یک بوق فعال می شود ، حال باید رمز عبور خود را ( بطور مثال : 12345 ) وارد نمایید ، درصورتی که رمز صحیح وارد شود با آلارم خاصی تایید می شود حال با فشردن کلید 2 رله بصورت لحظه ای وصل و قطع می شود.

قابلیت ها ی این ماژول :

- دارای رمز عبور 1 تا 5 رقمی ( بدون محدودیت (

- امکان تغییر رمز از راه دور

- امکان تغییر در شمارش تعداد زنگ

- دارای حافظه EEPROM نگهداری اطلاعات*

* در صورت قطع برق اطلاعات و رمز نگهداری می شوند

- دارای هشدار دهنده های مختلف صوتی اعلام وضعیت دستگاه

- امکان قطع ارتباط اتوماتیک در صورت ارسال رمز اشتباه

- امکان ارسال فرمان پالسی بصورت موازی بدون ورود به شبکه مخابرات

- امکان ارسال فرمان پالسی در حین مکالمه دوطرفه در هنگام کنترل از راه دور

کاربرد ماژول تله سوییچ 1 کانال پالسی :

فرمان پالسی ) روشن و خاموش لحظه ای ) این ماژول مناسب برای کنترل از راه دور کلیه وسایل برقی می باشد که می خواهید از هر فاصله ای به دلخواه آنها را بصورت لحظه ای روشن و خاموش نمایید. و درب های دارای قفل برقی را باز نمود و یا آنرا به آیفون های معمولی یا تصویری متصل نمایید تا از راه دور بتوانید درب را باز نماییداین ماژول با توجه به خروجی آن ( 1 رله ) مناسب برای کنترل 1 وسیله یا چند وسیله بصورت همزمان می باشد .

فرمان پالسی برای کنترل لحظه ای :

- ماشین آلات صنعتی ، ارسال فرمان به کنتاکتور ، رله ها و...

- ریست کامپیوتر ، ریست مودم ، روشن یا خاموش نمودن یک سیستم کامپیوتر و...