نام کالا قیمت تعداد حذف
ماژول تله سوییچ 15 کانال دستگاهیست که می توان توسط آن از طریق خط تلفن 15 وسیله برقی مختلف را با فرمان ON/OFF روشن و خاموش نمود.
قيمت 2000000ريال

تله سوییچ  15 کانال
تله سوییچ  15 کانال


این ماژول کاملا مونتاژ شده و آماده برای استفاده می باشد. فقط کافیست که با 2 رشته سیم خط تلفن را ماژول متصل کنید و با یک تغذیه 12 ولت آنرا بکار بیندازید.در خروجی این ماژول 15 رله قرار دارد که کار نهایی روشن یا خاموش کردن وسایل برقی متصل به آنها را از راه دور یا نزدیک انجام می دهد.


عملکرد ماژول :

فرض کنید یک خط تلفن به شماره 22222222 به ماژول متصل شده باشد. حال با موبایل یا تلفن با این شماره تماس بگیرید ، دستگاه با برنامه ریزی قبلی شما بعد از 3 زنگ با یک بوق فعال می شود ، حال باید رمز عبور خود را ( بطور مثال : 12345 ) وارد نمایید ، درصورتی که رمز صحیح وارد شود با آلارم خاصی تایید می شود حال با فشردن کد های مخصوص رله ها را وصل یا قطع نماییدقابلیت ها ی این ماژول :

- دارای رمز عبور 1 تا 5 رقمی ( بدون محدودیت )

- امکان تغییر رمز از راه دور

- امکان تغییر در شمارش تعداد زنگ

- دارای حافظه EEPROM نگهداری اطلاعات*

* در صورت قطع برق اطلاعات و رمز نگهداری می شوند

- دارای هشدار دهنده های مختلف صوتی اعلام وضعیت دستگاه

- امکان قطع ارتباط اتوماتیک در صورت ارسال رمز اشتباه

- امکان ارسال 15 فرمان مستقل ON/OFF بصورت موازی بدون ورود به شبکه مخابرات

- امکان ارسال 15 فرمان ON/OFF در حین مکالمه دوطرفه در هنگام کنترل از راه دور

کاربرد ماژول تله سوییچ 15 کانال ON/OFF :

فرمان های ON/OFF ( روشن یا خاموش ) این ماژول مناسب برای کنترل از راه دور کلیه وسایل برقی می باشد که می خواهید از هر فاصله ای به دلخواه آنها را روشن یا خاموش نمایید.این ماژول با توجه به خروجی های آن ( 15 رله ) مناسب برای کنترل 15 وسیله مختلف بصورت مستقل می باشد.

مانند :

- روشن و خاموش کردن لامپ ( روشنایی ) ، لوازم برقی آشپزخانه ، پمپ ، مشعل و سایر تجهیزات موتورخانه ، ماشین آلات صنعتی و...