نام کالا قیمت تعداد حذف
ماژول تله سوییچ 5 کانال سخنگو دستگاهیست که در مناطق فاقد خط تلفن ثابت مناسب است و با سیم کارت موبایل بکار می افتر و می توان توسط آن از طریق سیم کارت موبایل 5 وسیله برقی مختلف را با فرمان ON/OFF روشن و خاموش نمود. بصورتی که کلیه پیغام ها با صدای دلخواه شما ضبط و پخش می شوند.
قيمت 2950000ريال

جی اس ام تله سوییچ 5 کانال سخنگو
جی اس ام تله سوییچ 5 کانال سخنگو
اين محصول در حال حاضر موجود نيست

این ماژول کاملا مونتاژ شده و آماده برای استفاده می باشد. فقط کافیست که یک سیم کارت در آن قرار دهید و با یک تغذیه 12 ولت آنرا بکار بیندازید.در خروجی این ماژول 5 رله قرار دارد که کار نهایی روشن یا خاموش کردن وسایل برقی متصل به آنها را از راه دور یا نزدیک انجام می دهد.

عملکرد ماژول :

فرض کنید یک سیم کارت به شماره 0912222222 به ماژول متصل شده باشد. حال با موبایل یا تلفن با این شماره تماس بگیرید ، دستگاه با برنامه ریزی قبلی شما بعد از 3 زنگ با یک بوق فعال می شود ، حال باید رمز عبور خود را ( بطور مثال : 1234 ) وارد نمایید ، درصورتی که رمز صحیح وارد شود بصورت گفتاری تایید می شود حال با فشردن کد های مخصوص رله ها را وصل یا قطع نماییدو پیغام آنرا می شنوید.بطور مثال این پیغام ها پخش می شود: لامپ روشن شد / لامپ خاموش شد / پمپ روشن است / پمپ خاموش شد و...قابلیت ها ی این ماژول :

- دارای رمز عبور 4 رقمی

- امکان تغییر رمز از راه دور

- امکان تغییر در شمارش تعداد زنگ

- دارای حافظه EEPROM نگهداری اطلاعات*

* در صورت قطع برق اطلاعات و رمز نگهداری می شوند

- امکان ضبط صداهای دلخواه برای تعیین وضعیت ها

- امکان قطع ارتباط اتوماتیک در صورت ارسال رمز اشتباه

-دارای نمایشگر LCD برای تنظیمات مورد نیاز

-دارای منبع تغذیه مخصوص

-دارای میکروسوییچ های ضبط صدا

-دارای میکروفون جهت ضبط صدا

کاربرد ماژول جی اس ام تله سوییچ 5 کانال سخنگوی ON/OFF :

این ماژول در مناطقی که خط تلفن ثابت وجود ندارد و یا تمایل دارید با سیم کارت کنترل از راه دور وسایل برقی را به عهده بگیرید مناسب است.

فرمان های ON/OFF ( روشن یا خاموش ) این ماژول مناسب برای کنترل از راه دور کلیه وسایل برقی می باشد که می خواهید از هر فاصله ای به دلخواه آنها را روشن یا خاموش نمایید و پیغام های آنرا بشنوید.این ماژول با توجه به خروجی های آن ( 5 رله ) مناسب برای کنترل 5 وسیله مختلف بصورت مستقل می باشد.

مانند :

- روشن و خاموش کردن لامپ ( روشنایی ) ، لوازم برقی آشپزخانه ، پمپ ، مشعل و سایر تجهیزات موتورخانه ، ماشین آلات صنعتی و...